skola2

Tisk
PDF

Přijatí prvňáčci

Napsal uživatel Richard Feix.

Přijatí prvňáčci šk. rok 2018/19


Do 1.roč. ve šk. roce 2018/2019 byli přijati žáci pod těmito jed. čísly:
ZSJUGO/156/2018 ZSJUGO/180/2018
ZSJUGO/157/2018 ZSJUGO/181/2018
ZSJUGO/159/2018 ZSJUGO/182/2018
ZSJUGO/160/2018 ZSJUGO/183/2018
ZSJUGO/161/2018 ZSJUGO/185/2018
ZSJUGO/162/2018 ZSJUGO/186/2018
ZSJUGO/163/2018 ZSJUGO/187/2018
ZSJUGO/164/2018 ZSJUGO/189/2018
ZSJUGO/165/2018 ZSJUGO/190/2018
ZSJUGO/166/2018 ZSJUGO/193/2018
ZSJUGO/168/2018 ZSJUGO/194/2018
ZSJUGO/169/2018 ZSJUGO/195/2018
ZSJUGO/172/2018 ZSJUGO/196/2018
ZSJUGO/173/2018 ZSJUGO/197/2018
ZSJUGO/174/2018 ZSJUGO/198/2018
ZSJUGO/175/2018 ZSJUGO/199/2018
ZSJUGO/176/2018 ZSJUGO/200/2018
ZSJUGO/177/2018 ZSJUGO/201/2018
ZSJUGO/178/2018 ZSJUGO/202/2018
ZSJUGO/179/2018 ZSJUGO/202/2018
 

Tisk
PDF

Mimořádný úspěch ve výtvarné soutěži

Napsal uživatel D.Markovová.

 

V  celostátní výtvarné soutěži „ Příroda kolem nás“ jsme se letos prezentovali výtvarnými pracemi již po třetí a tentokráte s velikým úspěchem.

Do soutěže se aktivně zapojily žákyně druhého stupně. Po pečlivé přípravě i malování nejen v rámci hodin výtvarné výchovy jsme společně vybraly sedm maleb, zaměřených na naši chráněnou krajinnou oblast Poodří.

V celostátním kole nás zastupovaly práce Adriany Slačíkové, Nikol Jendřejčíkové ze 7. B, Zuzany Veškrnové, Anety Pachlopníkové a Veroniky Vackové z 8. B, Terezy Homolové z 9. A a Daniely Gemelové 9. B třídy.

Tereza Homolová svou nápaditou prací „ Ptačí promenáda“, musela porotu zaujmout natolik, že mezi 1690 pracemi získala ocenění nejvyšší! Impresionisticky laděnou práci můžete zhlédnout spolu s ostatními oceněnými pracemi na stránkách http://www.nppodyji.cz/aktuality

Za tento nádherný úspěch srdečně gratulujeme nejen vítězkyni, ale i dalším děvčatům, která nás tak skvěle prezentovala v národní soutěži.

Za výtvarnou výchovu Danuše Markovová

jugo

Tisk
PDF

Matematický klokan 2018

Napsal uživatel Vladimíra Miavcová.

Matematický Klokan 2018 (2. stupeň)

Na naší škole opět proběhlo školní kolo mezinárodní soutěže Matematický klokan, kde žáci ve 4 různých kategoriích řeší logické úlohy za různý počet bodů. Na 2. stupni se zúčastnilo 17 žáků v kategorii BENJAMÍN (6. a 7. ročník) a 17 žáků v kategorii KADET (8. a 9. ročník). Všem soutěžícím bylo jako poděkování předáno osvědčení o účasti od pořadatele Jednoty českých matematiků a fyziků. Nejlépe si vedli tito žáci:
BENJAMÍN:
1. Ondřej Gába 7.B
2. Erik Chrapkowicz 7.A
3. Matěj Zetek 6.B

KADET:
1. David Bareš 9.A
2. Veronika Vacková 8.B
3. Adam Zoubek 9.B

Všem účastníkům děkujeme, nejlepším blahopřejeme a těšíme se zase za rok.


Tisk
PDF

Údaje o poskytování informací

Napsal uživatel Richard Feix.

 Údaje o poskytování informací

Během uplynulého kalendářního roku 2017 nikdo pověřené pracovníky školy nepožádal o písemné informace v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.

V Ostravě - Zábřehu dne 16. 1. 2018                                    Mgr. Petr Opletal

                                                                                             ředitel školy

Tisk
PDF

LVK BÍLÁ ÚNOR 2018

Napsal uživatel Radka Palátová.

Od pondělí do pátku si žáci 1. i 2. st. naplno užívali zimy - sníh, lyžování, koulování, procházky..... Počasí bylo nádherné, na sjezdovkách prašan, jídlo na hotelu Bauer výborné, pohodová nálada a hlavně se nám vyhnuly úrazy a nemoci.

Během celého pobytu samozřejmě probíhala soutěž v pořádku na pokojích a překvapivě ji nevyhráli kluci z 9. tř. :-).
1. Nela B., Magda M.
2. Katka H., Markéta L., Lucka K.
3. dělené místo: Marie S., Katka P. a Kuba T., Matěj Č, Ríša D.  

V soutěži smíšených družstev (žáci 3. - 9. tř.) v praktických i vědomostních úkolech bylo toto pořadí:
1. Lucie (C), Markéta, Katka, Eliška, Natálie, Magda, David
2. dělené místo: Lakub (C), Dan, Marie, Lea, Saša, Jirka, Ríša a Sebastian (C), Vojta, Adam, Kevin, Robert, Nela, Matěj
3. Jirka (C), Honza, Katka, Tomáš, Kuba, Eva, Kuba

Vrcholem kurzu byl čtvrteční závod ve skicrossu, který byl rozdělen do 3 kategorií. Nikdo nechtěl vzdát závod ani po pádu, takže si zaslouží palec nahoru!!! 
IMG 20180215_100847   IMG 20180215_100946
MIMINA
1. David M. (20,90 s)
2. Eva B. (21,84 s)
3. Jirka S. (22,84 s)

DÍVKY
1. Katka P. (21.25 s)
2. Lucka K. (21,91 s)
3. Katka H. (21,96 s)

CHLAPCI
1. Vojta T. (18,88 s)
2. Dan K. (19,34 s)
3. Honza K. (19,91 s)

Všichni lyžaři pod vedením R. Dvořáčkové a R. Palátové (za stálého dohledu a pod metodickým vedením šéftrenéra R. Feixe) zapracovali na svém stylu a s přehledem na závěr zvládli i "červenou" sjezdovku (z bezpečnostních důvodů mimina nejela).

Krásný týden je za námi, ale už se těšíme na Bílou 2019! :-)

 

http://zsjugoslavska.rajce.idnes.cz/Bila_2018/

Tisk
PDF

Sběr papíru - 1.pololetí 2017/18

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

Celkem děti nasbíraly 4 203 kg - DĚKUJEME!!! Odměny vás neminou.

 

1 . 4.A 963 8 . 3.B 240
2 . 3.A 617 9 . 7.A 231
3 . 1.B 375 10 . 8.B 165
4 . 6.A 364 11 . 2.B 128
5 . 1.A 351 12 . 9.B 47
6 . 6.B 348 13 . 5.B 40
7 . 4.B 334

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 219 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Ema
Zítra má svátek: Dušan
Pozítří má svátek: Darja

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.