DOKUMENTY    ÚKOLY    ROZVRH HODIN

Třídní učitel:
 Mgr. Ivan Hořčica

Škola v přírodě RS Palkovické Hůrky 12.-25.10.2020

Potřebujeme zjistit počet dětí, které pojedou na školu v přírodě. Ta se bude konat , pokud tedy nenastane situace , kterou škola nemůže ovlivnit (zavření škol, zákaz konání ŠvP apod.).

Zálohu za ŠVP 1800,- Kč jsem potvrdil v ŽK.

Prosím o potvrzení zájmu o ŠvP, kvůli zajištění přesného počtu účastníků ŠvP - děti dostaly lístečky pro podpis rodičů.

Děkuji.

I.Hořčica

16.9.2020 - ZOO OSTRAVA

01 02 03

8.9. DESETIMINUTOVKY - pro ověření učiva v ČJ,M,VL,PŘ budeme často psát DM (desetiminutovky) - nebudu dopředu na DM upozorňovat

4.9. TĚLESNÁ VÝCHOVA v měsíci září bude probíhat VENKU. Překážkou je pouze mokré hřiště nebo déšť. Děti ať mají boty na ven i do tělocvičny.

2.9. Info pro rodiče :

FINANCE - v ŽK je poslední strana věnovaná financím, které jsem obdržel od dětí.

Jelikož budeme v pátek 4.9. objednávat prac. sešity aj., potřebuji informaci, kdy mohu očekávat od dětí peníze. Pokud to budete platit až 15.9., dejte vědět.

ÚKOLY - v záložce výše jsou a budou aktuální úkoly, nyní pro rodiče.

ROZVRH HODIN - od 3.9. jedeme podle rozvrhu

1.9. Zdravím rodiče, zdravím žáky 4.A,

přeji v novém školním roce 2020/21 mnoho úspěchů, co nejvíce úsměvů, co nejméně mračení, co nejméně „covidových“ dnů a ať nám spolupráce co nejlépe funguje.

Na těchto stránkách budu poskytovat informace, týkající se třídy, školy. Rodiče i děti si zde mohou kontrolovat zadání domácích úkolů, mohou si stahovat dokumenty k výuce v případě dlouhodobé nemoci, kontrolovat rozvrh apod.

První informace :

1.čas vyučování : 1.9. – do 8,45, 2.9. do 11,40, od 3.9. podle rozvrhu

2.“covidová“ opatření – zamezen nekontrolovaný pohyb rodičů (konzultace rodičů po domluvě e-mailem / Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript /) a dětí ve škole (přizpůsobení přestávkového režimu, režimu na obědu , ve škoní družině či klubu), hygienická opatření (antibakteriální prostředky ve třídách jsou samozřejmostí)

3.výběr finančních prostředků na školní pomůcky

/DO 11.9.2020/ :

PRACOVNÍ SEŠITY ČJ,M,VL,PŘ – 258Kč

Školní potřeby (výkresy,sešity…) – 290Kč

Pracovní sešit AJ – 219Kč

Celkem s AJ – 767 Kč,   bez AJ – 548 Kč

Třídní fond (papír. ručníky) – 20 Kč

Pozn. : Pracovní sešity TAKTIK jsou nutností, potřebuji je co nejrychleji objednat, jsou na celý rok (kromě M a Vl - ve 2.pololetí budu vybírat 114,- Kč). Hromadná objednávka je levnější o poštovné a cca 10 Kč na sešit.

Školní potřeby – pokud si chcete zakoupit všechny sešity aj. sami, na vyžádání poskytnu seznam (škola má však slevu)

PS z AJ má zaplaceno 6 žáků, p.uč.Zajícová je však ochotna AJ ještě doobjednat

V žákovské knížce bude stránka FINANCE, kde budete moci kontrolovat výdaje

4.třídní hygienické prostředky – žáci přinesou 2 toaletní papíry, mýdlo NE, ručníky NE, ve třídě budou papírové ručníky, které zakoupím z třídního fondu

5.spolupráce s třídním učitelem – preferuji e-mailovou korespondenci , komunikuji na domácím počítači, tedy i odpoledne, večer

- omluva absence – žádám o omluvu do 2 prac. dnů - lze přes e-mail, DM software, žákovskou knížku , telefon – jen na sekretariát

- DMsoftware=kontrola klasifikace , úkoly budou na webu třídy

První třídní schůzka je plánována na 10.11.2020, ale předpokládám, že bude nějaká říjnová schůzka ke škole v přírodě.

Pokud jste dočetli až sem, gratuluji, těch informací je fakt dost.

Ivan Hořčica, třídní učitel 4.A

Dnes má svátek: Zlata