skola2

Tisk
PDF

Domácí úkoly

Napsal uživatel Richard Feix.

 

Vážení rodiče, z důvodu zrušení výuky bude vašim dětem zasílána práce na doma z jednotlivých předmětů elektronicky. Sledujte prosím webové stránky školy a třídy a dmSoftware, po návratu do školy bude prováděna kontrola této domácí práce, aby se mohlo navázat dalším učivem. Prosím o sdílení této informace, popř. i učiva a úkolů mezi dalšími rodiči i žáky, kteří nemají přístup k internetu.

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 194 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Soňa
Zítra má svátek: Taťána
Pozítří má svátek: Arnošt

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.