skola2

Tisk
PDF

Škola v přírodě

Napsal uživatel Richard Feix.

 

Informace ke škole v přírodě

Zálohy, které byly zaplaceny jako doplatek za pobyt a dále za výlety a doprovodné akce na škole v přírodě, která se měla uskutečnit v termínu 24. 3. – 7. 4., se vracet zatím nebudou. Dle posledních informací z Odboru životního prostředí Magistrátu města Ostravy bude s největší pravděpodobností umožněno čerpat poskytnutou dotaci z Fondu pro děti ohrožené znečištěným ovzduším (4 500,- Kč na žáka) až do konce tohoto kalendářního roku. Nový termín pro 14 denní školu v přírodě je domluven na 12. – 25. 10. 2020 ve stejném rekr. středisku (Palkovické Hůrky).

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 185 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Zlata
Zítra má svátek: Andrea
Pozítří má svátek: Jonáš

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.