PODZIMNÍ DÍLNA PRO DĚTI A RODIČE TROCHU JINAK

Napsal uživatel Olga Halamová.

Milé děti,

v říjnu jsme měli mít společnou dílnu pro děti a rodiče. Bohužel nám to COVID nedovolil.

Tvoříte doma z kaštanů, žaludů, šípků, bukvic, listí a jiných přírodnin? Budete dlabat dýni?

Pochlubte se. Vyfoťte svůj výrobek a fotku pošlete na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Všechny výtvory dáme na stránky družiny, aby je viděli i vaši kamarádi a třeba se mohli inspirovat. Až se vrátíte zpět do školy a družiny, bude na všechny čekat odměna.

Potřebujete malou okrasnou dýni? Několik jich máme ve školní družině, můžete si je vyzvednout dopoledne do 23.10. na vrátnici školy. Ale pozor, možná tam tak dlouho nevydrží :-)

IMG 20201019_125210

Vychovatelky ŠD