Informace k provozu školy a školní družiny

Napsal uživatel Richard Feix.

Informace k provozu školy a školní družiny od pondělí 17. 5. 2021

Od pondělí 17. 5. platí přítomnost všech žáků 1. stupně ve škole bez rotací, tzn. že od tohoto dne budou již docházet na prezenční výuku denně všichni žáci 1. až 5. ročníku. Od 17. 5. také dochází ke zrušení dosavadních omezení provozu školní družiny a školního klubu. Jak ŠD, tak i ŠK tedy přecházejí od pondělí 17. 5. do provozu v běžném režimu. Pro žáky 2. stupně (6. – 9. ročník) platí příští týden ještě rotační prezenční výuka, od 17. 5. budou mít prezenční výuku třídy 6. B, 7. B a 8. B Testování na Covid bude nadále prováděno 2 x týdně (po + čt) u žáků 2. stupně, u žáků 1. stupně a zaměstnanců školy bude testování prováděno 1 x týdně. Nadále platí povinnost mít ústa a nos po celou dobu přítomnosti ve škole zakryté respirátorem nebo rouškou.

v Ostravě – Zábřehu 12. 5. 2021                 Mgr. Petr Opletal, řed. školy

Dnes má svátek: Oleg