DOKUMENTY    ÚKOLY    ROZVRH HODIN

Stupeň: I. stupeň
Třídní učitel: Mgr. Ivan Hořčica

KONZULTACE : PO ÚT ST PÁ - 7,20-7,45 /

ČT - 13,30-14,00 nebo po domluvě v odpolední čas /možno i distančně přes Zoom link/

14.9.2021

STÍRACÍ TABULKY + pomůcky do VV + ÚKOL PRO RODIČE

Pro efektivnější práci ve třídě potřebují děti stírací tabulky A4 s fixem (např. na násobky, nebo na psaní y-i) + NÁHRADNÍ FIX.

Do VV potřebují děti podložku (starý ubrus), vodovky či tempery se štětci (plochý velký + se špičkou), mističky na vodu (jedna je opravdu málo), VOSKOVKY, pastelky, TUŠ + REDISPERO (stačí 2 rozměry).

PROSÍM RODIČE O VYPLNĚNÍ INFORMOVANÉHO SOUHLASU SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR) - žáci jej mají v ŽK.

6.9.2021

FOTO DĚTÍ - nabízím foto dětí na památku 3.A za 10 Kč (foto v lavici + skupinka).

2.9.2021

Vyučování od 3.9. - podle rozvrhu (viz záložka "rozvrh" nebo žákovská knížka)

ÚKOL PRO RODIČE - viz záložka "úkoly"

FINANCE - str. 14 ŽK - zde bude zapisován příjem a výdej peněz (1.položka je 13 Kč - zbytek z třídního fondu - použit na nákup papír. ručníků, 2.položka je suma 300 Kč na pracovní sešity (PS).

TĚLESNÁ VÝCHOVA - BUDE PROBÍHAT PŘEVÁŽNĚ VENKU - JE TŘEBA VHODNÉ OBUTÍ A SPORTOVNÍ OBLEČENÍ . V případě deště budeme samozřejmě v tělocvičně /pokud nebudou nějaké protiepidem. obstrukce/. Ve 2. pololetí bude PLAVECKÝ VÝCVIK - POKUD NĚJAKÉ DÍTĚ SE NEMŮŽE ÚČASTNIT PLAVECKÉHO VÝCVIKU, DEJTE VĚDĚT TŘÍDNÍMU UČITELI.

30.8.2021

Vítám všechny,

kteří sledují web naší školy a stránku 3.A, na níž se dozvíte , co se děje či bude dít ve třídě 3.A. Budu se snažit stránku doplnit i fotkami ze třídy, nebude rozhodně prázdná. Zároveň zde budete mít kontrolu , jaké úkoly jsou zadány (záložka ÚKOLY). Záložka ROZVRH bude aktuální po 1.týdnu rozvrhu.

Info k 1.9. : 2 hod. - děti končí úvodní den v 9,40 (testování ve třídě,přivítání, seznámení, poučení o  bezpečnosti, školní řád), není třeba školní taška, jen přezůvky

Info k pomůckám -děti obdrží sešity , zakoupené školou ve čtvrtek či pátek (učebnice taktéž)

-nutné jsou PRACOVNÍ SEŠITY – žádám o sumu 300 Kč (ČJ,PRV,M1,M2) co nejdříve – 1.9. objednávám pro celou třídu (sleva 15%)

-hygienické potřeby zajištěny – za třídní fond 2.A jsem nakoupil papírové ručníky a mýdlo, dezinfekci poskytne škola, toaletní papír – budu vybírat 1ks na žáka