Testy na přijímačky pro 5.-7.třídu

Napsal uživatel Ivan Hořčica.

Rád bych pomohl rodičům dětí, které se chystají na přijímačky na střední školy. Testy z MF vychází každý den, první várka je 6 testů z ČJ pro 5.-7.tř. , ale i deváťáci se mohou zapotit. Testy a výstřižky jsou ve formátu JPG a stáhnout si je můžete zde :

Přihlášení do dmSoftware

Přihlášení do dmSoftware

Postup pro žáky:

1) Nejpozději do konce tohoto týdne příjde na mail rodičů přihlašovací PIN pro dítě.

2) Otevřete stránky dmSoftware -  aplikace.dmSoftware.cz

3) Otevřete poslední odkaz pod přihlášením - Registrace žáků a rodičů.

4) Budete postupovat podle uvedeného návodu.

Zápis do 1. tříd

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

V letošním školním roce bude probíhat zápis do 1. tříd elektronicky od 1. 4. – 30. 4. 2020.

K registraci se rodiče přihlásí nejdříve 1. 4. 2020 po kliknutí na odkaz níže.

POUŽÍVEJME ROUŠKY .-)

Napsal uživatel Helena Žídková.

Potvrzení ošetřovného

Napsal uživatel Richard Feix.

Informace k potvrzení ošetřovného školou

Vyplněný tiskopis o ošetřovném si můžete nechat potvrdit na sekretariátu školy vždy v úterý a ve čtvrtek od 8.00 do 12.00 hodin.

Zašleme Vám jej potvrzený zpět.

Škola v přírodě

Napsal uživatel Richard Feix.

Informace ke škole v přírodě.

Z důvodu vládou vyhlášeného stavu nouze na dobu následujících 30 dnů se původní termín školy v přírodě ( 24.3. - 7.4.2020 ) ruší.

Pokud bude nouzový stav po 30 dnech zrušen, je případně ještě mpžnost školu v přírodě uskutečnit v posledních 2 týdnech měsíce dubna. ( Dotace z Fondu pro děti ohrožené znečištěným ovzduším je možno čerpat pouze na pobyty realizované v období topné sezóny 2019/2020, tj. max. do 30.4.2020 ).

Další informace ke škole v přírodě sledujte na web. stránkách školy.

Dnes má svátek: Miroslava
Zítra má svátek: Vendula