Organizace školního roku
Zvonění
0. hod. 7.00 – 7.45
1. hod. 8.00 – 8.45
2. hod 8.55 – 9.40
3. hod 10.00 – 10.45
4. hod 10.55 – 11.40
5. hod. 11.50 – 12.35
6. hod. 12.45 – 13.30
7. hod. 13.40 – 14.25
8. hod. 14.35 – 15.20
Konzultační hodiny 2022/2023
1. stupeň : | ||||||
pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | ||
Bc. Štývarová | 1. A | 6,30 – 7,30 | 13,00 – 14,00 | |||
Mgr. Dufková | 2.A | 11,50 – 12,35 | 6,45 – 7,30 | |||
Bc. Chalupová K. | 2.B | 13,00 – 14,00 | 13,00 – 14,00 | |||
Mgr. Hořčica | 3. A | 7,20 – 7,45 | 7,20 – 7,45 | 7,20 – 7,45 | 7,20 – 7,45 | 7,20 – 7,35 |
13,50 – 14,20 | ||||||
Mgr. Papugová | 3.B | 7,20 – 7,35 | 7,20 – 7,35 | 7,20 – 7,35 | 7,20 – 7,35 | 7,20 – 7,35 |
Mgr. Večeřová | 4.A | 7.15 – 7.45 | 7.15 – 7.45 | 7.15 – 7.45 | 7.15 – 7.45 | 7.15 – 7.45 |
Mgr. Krčmařová | 5.A | 15,30 – 16,00 | 15,30 – 16,00 | |||
2. stupeň : | pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek | |
Mgr. Žídková | 6. A | 13,00 – 14,00 | ||||
Mgr. Miavcová | 6. B | 7,20 – 7,50 | 7,20 – 7,50 | |||
Mgr. Veselá | 7. A | 11.50 – 12.35 | 8,55 – 9,40 | |||
Mgr. Stašková I. | 8. A | 7,00 – 7,30 | 7,00 – 7,30 | |||
13,00 – 13,40 | ||||||
Mgr. Střálková | 8. B | 14,00 – 14,30 | 8,45 – 10,00 | |||
Mgr. Dospivová | 9.A | 9,00 9,40 | 8,00 – 8,30 | 12,00 – 12,30 | ||
Mgr. Sklenářová | Aj | 10,55 – 11,40 | 11,50 – 12,35 | |||
Mgr. Stašková | Nj | 11,00 – 12,00 | ||||
Mgr. Markovová | Vv | |||||
Mgr. Šajer | Tv | 8,50 – 9,35 | 10,50 – 11,35 | |||
Případné konzultace domlouvat předem telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu.
Organizace školního roku 2022/2023 Termínová listina
1.pololetí 04.09.2023 (pondělí) – 31.01.2024 (středa)
2.pololetí 01.02.2024 (čtvrtek) – 28.06.2024 (pátek)
Prázdniny pro žáky
podzimní prázdniny : 26.10.2023 (čtvrtek) a 27.10.2024 (pátek)
vánoční prázdniny : 23.12.2023 (sobota) – 02.01.2024 (úterý)
pololetní prázdniny : 02.02.2024 (pátek)
jarní prázdniny : 11.03.2024 (pondělí) – 17.03.2024 (pátek)
velikonoční prázdniny : 28.03.2024 (čtvrtek)
hlavní prázdniny : od 29.06.2024 (sobota) – 01.09.2024 (neděle)
ředitelské volno :
Schůzovní činnost školy
Schůzovní den školy : úterý (od 14,00 hodin) dle týdenního plánu
Pedagogické rady (PR) : PR č. 1 – zahajovací – 04.09.2023
PR č. 2 – průběžné hodnocení chování a prospěchu za 1.čtvrtletí – 07.11.2023
PR č. 3 – hodnocení prospěchu a chování za 1.pololetí – 23.01.2024
PR č. 4 – průběžné hodnocení prospěchu a chování za 3.čtvrtletí – 09.04.2024
PR č. 5 – hodnocení prospěchu a chování žáků za 2.pololetí – čtvrtek 20.06.2024
Provozní porady : – dle potřeby ve schůzovní den
- Třídní schůzky a konzultace pro rodiče
– třídní schůzky 07.11.2023 – od 16.30
– konzultace 09.01.2024- od 16.30
– třídní schůzky 09.04.2024 – od 16.30
– konzultace 04.06.2024 – od 16.30
- Školní výlety – pouze po klasifikační poradě, tj. od 20.06.2024
- Seznam pedagogických pracovníků
Ředitel školy : Mgr. Petr Opletal Op Čj-Ov
Zástupce ředitele školy : PaedDr. Richard Feix Fe Fy
I.stupeň : Mgr. Dufková Soňa Du
Hořčica Ivan Ho
Bc. Chalupová Kristýna Chl
Mgr. Krčmářová Marcela Kr
Mgr. Papugová Jana Pu
Bc. Štývarová Veronika Št
Mgr. Večeřová Oldřiška Ve
II.stupeň : Mgr. Dospivová Šárka Do M-F
Mgr. Chalupová Gabriela Cha Čj-Ov
Mgr. Markovová Dana Ma Vv
Mgr. Miavcová Vladíra Mi M-Př-Inf
Mgr. Veselá Jana Ves Čj-Hv
Mgr. Sklenářová Beáta Sk Aj
Mgr. Stašková Ivana St Nj-Hv
Mgr. Střalková Naděžda Sř M-Z
Mgr. Šajer Vít Ša Tv-D
Mgr. Žídková Helena Ží M-Př
Asistent pedagoga: Knagová Šárka Kn
Lacko Libor La
Mgr. Mattyasovszky Hana Mt
Bc. Suchý Jaroslav Su
Mgr. Kristýnová Eva Ki
Školní družina : Halamová Olga Ha
Vronková Sylva Vr
Třídní učitelé : 1.A Bc. Štývarová Veronika
2.A Mgr. Dufková Soňa
2.B Bc. Chalupová Kristýna
3.A Hořčica Ivan
4.A Mgr. Večeřová Oldřiška
5.A Mgr. Krčmářová Marcela
6.A Mgr. Žídková Helena
6.B Mgr. Miavcová Vladimíra
7.A Mgr. Veselá Jana
8.A Mgr. Chalupová Gabriela
8.B Mgr. Střalková Naděžda
9.A Mgr. Dospivová Šárka