Jak to všechno dopadlo

Jak to všechno dopadlo

Soutěž tříd, kterou letos organizuje školní žákovský parlament, má svého vítěze.

V rámci projektu „Schoolsunited“ se děti prvního i druhého stupně snažily oživit „studentský“ život naší školy. Každý měsíc probíhala jedna aktivita, která měla za úkol sjednotit kolektiv tříd, povzbudit soutěžního ducha a zapracovat také na sociálním cítění dětí.  Každodenní stereotypy se třídním žákovským parlamentům alespoň na jeden den v měsíci podařilo opravdu narušit. Občas bylo ve škole hodně veselo. Došlo ale také na dobročinné a charitativní akce, které pomáhaly lidem s postižením, znevýhodněným a ohroženým.

A jak to všechno soutěžení dopadlo? Vítězem za 1. pololetí je třída 5. A, která byla nejaktivnější a získala nejvíce bodů. Výhru děti využily k návštěvě ostravské Zoo, kde si také od třídní učitelky přebraly vysvědčení.

5.A gratulujeme a jsme zvědaví na soutěžení ve druhém pololetí.

Mgr. H. Žídková