ŠvP Rejvíz – Report 2

ŠvP Rejvíz – Report 2

Na Rejvízu straší! I přes vrzající skříně a schody (historická budova hotelu), blikající světla (historická elektroinstalace) a zvířátka na pokoji (jeden malý zabloudivší slepýšek) se děti na úterý dorůžova vyspinkaly. Po dopolední výuce si užily skvělé sportovní odpoledne a i když je po hodince venku zahnalo sněžení, soutěže všech osmi týmů dále pokračovaly uvnitř. Jelikož téma naší ŠvP je „Zlatá horečka“, dostali všichni malí zlatokopové možnost utratit nabyté zlato hazardní hrou v casinu či se pokoušeli při stavbě těžebních věží překonat gravitaci. Večer se někteří trampové učili brodit divoké řeky (=rozuměj koupání v bazénu), jiní stopovali Indiány (=procházka při setmění) a další hráli míčové či jiné hry. Byl to parádní den! 

https://www.rajce.idnes.cz/akcetrida/album/skola-v-prirode-rejviz-15-4-28-4-2024