ŠVP Suchá Rudná – Report 4

ŠVP Suchá Rudná – Report 4

Report za další dva dny. Včera dopoledne výuka, odpoledne děti stavěly pavoučí sítě včetně pavoučků a večer základy první pomoci s paní zdravotnicí. Dnes nejsluníčkovější den, podle fotek je hned poznat bezmráčková pohoda, která vybízela k venkovním aktivitám. Ráno začalo “ponožkovým dnem”, před obědem si ještě páťáci zahráli na dobu pravěkou a s využitím přírodnin z nedalekého lesa a louky tvořili příbytky dob dávno minulých. Odpoledne  jednotlivé koleje z Bradavic plnily “Pobertův plánek”, takže spousta náročných úkolů a soutěží za body do celkového hodnocení.

Do galerie přidány fotky ze zdravovědy, stavby pavoučích sítí i pravěkých obydlí, plnění Pobertova plánku i videa z atmosféry na louce. Autorkami všech fotek a videí jsou paní učitelky Žídková a Dospivová, díky nim máte pocit, jako byste byli součástí…

https://akcetrida.rajce.idnes.cz/SvP_Sucha_Rudna_15.-28.4.2023/

V. Miavcová