ŠVP Suchá Rudná – Report 6 – Praděd

ŠVP Suchá Rudná – Report 6 – Praděd

Dnes jsme si ověřili, jakou máme kondici při výšlapu na nejvyšší horu Moravy. Prali jsme se se sněhem, deštěm i povichrem, ale vrchol Pradědu jsme zvládli všichni. Cestou zpět nás nalákala Karlova Studánka. Prohlédi jsme si venkovní Geologickou expozici, historické lázeňské budovy a ochutnali jeden z místních minerálních pramenů. Doma se můžete těšit na lázeňské oplatky (pokud zůstanou…).
Den byl náročný, ale dětem se líbil.
Druháčci měli výpravu na Skalnatý vrch s překonáváním nástrah lesa i počasí.

Tentokrát spousta nových fotek od paní učitelky Staškové, Žídkové, Kublínové a Řepkové a souhrn fotek i videí za předešlý týden  od paní učitelky Dufkové.

https://akcetrida.rajce.idnes.cz/SvP_Sucha_Rudna_15.-28.4.2023/