ŠVP Suchá Rudná – Report 7

Dvoudenní report akcemi nabitého úterý a středy.

Úterý se odehrávalo v duchu KARNEVALU. Děti z dostupných materiálů vyráběly masky a večer nás překvapily celou plejádou neuvěřitelných postav z pohádek, filmů či knížek. Někteří dokonce vymysleli svou vlastní postavičku. Opět děti sbíraly body za nejlepší masku i taneční pár do celkového hodnocení.
Tématem středy byl BRADAVICKÝ FAMFRPÁL. Bylo třeba vyrobit fandící komodity pro celou kolej a díky počasí vše vyšlo a na „famfrpálovém“ hřišti probíhaly urputné boje za podpory celých kolejí. I hledání „zlatonky“ děti dost potrápilo, nemluvě o „potloucích“. Hry s „camrálem“ děti opravdu bavily a vítězné družstvo se na závěrečném „bradavickém candrbálu“ má na co těšit. Ale tím akční den neskončil a na přání dětí je čekala večerní stezka odvahy po tmavých hotelových zákoutích osvětlených jen svíčkami. Vícečlenná smíšená družstva putovala se svítícími náramky a lampičkami a musela najít šest stanovišť a nasbírat razítka pro úspěšné zdolání celé stezky. Všichni úspěšně zvládli.

Fotky a videa p. uč. Žídkové a Řepkové průběžně dodávány

V. Miavcová