ŠVP Suchá Rudná – Report 9 – Závěr

ŠVP Suchá Rudná – Report 9 – Závěr

Čtvrtek byl dnem balení, ale také napjatého čekání na vyhodnocení celého 14ti denního pobytu. Děti zaslouženě obdržely diplomy, medaile a odměny za spoustu zajímavých soutěží. Největší očekávání vzbuzovalo na závěrečném “Bradavickém candrbálu” vyhodnocení pořadí nasbíraných bodů jednotlivých “kolejí”. Zvítězila nakonec kolej ZMIOZEL a druhá byla NEBELVÍR. Při závěrečné písničce bylo dětem na jednu stranu smutno, že už vše končí, ale na druhé straně už se samozřejmě moc těší domů.

Tuto tematicky zaměřenou ŠvP s Harrym Potterem si děti velmi užily, utíkaly jim dny jako voda, ale to by nebylo možné bez zapálení všech přítomných p. učitelek nad rámec svých povinností.

https://akcetrida.rajce.idnes.cz/SvP_Sucha_Rudna_15.-28.4.2023/