ŠVP Rajnochovice 4

18.4.2024

Lidé jsou tady tak milí, příjemní, vstřícní ! Ať už je to personál hotelu, autobusák, prodavačky, místní lidé, děti z blízké školy… Nikdo nám nenadává, že vkračujeme na jejich pozemek, nebo že využíváme jejich hřiště či místní kulturák, nebo že jsme hluční  apod. Oproti Ostravě prostě balzám.

Výlety přizpůsobujeme počasí, vylezeme z hotelu, sluníčko, popojdeme, kroupy, to je prostě apríl. Využili jsme tělocvičny, knihovny, půjdeme do místního kulturáku na pohádkový koncert, na koňskou farmu – majitelé hotelu nám stále nabízejí možnosti vyžití.

Některým dětem chybí výuka hudební výchovy : „Dnes jsme šli do tělocvičny když sme šli spátky do hotelu tak jsem otravoval třeťačku a spíval jsem mňam mňam bobík “ /Tomáš a Matyáš,2.A/. „Terka spívala nespadni nespadni uděláš roznožku nespadni nespadni uděláš roznožku.“ /Beáta,2.B/.

Kromě drobných nemocí /nachlazení, rýma/ jsme zatím v pořádku.

I.Hořčica