skola2

Tisk
PDF

LÍPA SVOBODY vysazena!

Napsal uživatel Helena Žídková.

V rámci letošních oslav 100. výročí vzniku republiky jsme se zapojili do celorepublikové akce „STROMY SVOBODY“. Ve čtvrtek 25. října se vybraní zástupci tříd  nezalekli nepříznivého počasí a společnými silami v areálu školy zasadili „LÍPU SVOBODY“. Lopaty se chopili všichni přítomní, a i když ji někteří drželi poprvé v životě, dílo se zdařilo. Teď jen doufáme, že dobře zakoření a časem se pořádně rozkošatí.

lpa    lpa 2   2018-10-25 09.58.41

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 251 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Drahoslava
Zítra má svátek: Libuše a Amálie
Pozítří má svátek: Olga

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.