skola2

Tisk
PDF

Velká cena ZOO

Napsal uživatel Helena Žídková.

Doba se mění a v rámci přizpůsobování se „době covidové“ se každoroční soutěž ostravské zoologické zahrady Velká cena ZOO změnila, a to od základů. Přenesla se do jednotlivých škol, do on-line výuky a soutěžilo se v rámci velice širokého tématu: Fauna světa a naší republiky, které organizátoři přejali z roku 1976 ,-) Na škole soutěžili všichni žáci 6. a 7. ročníků a v rámci svépomocně vytvořeného on-line testu se snažili získat co nejvíce bodů.

Nejúspěšnější byly žákyně Sofie Faldynová z 6. B a Tereza Koziorková ze 7. A.

Gratulujeme jim, všem ostatním děkujeme za účast a už se těšíme na soutěžení „na živo“, v prostorách zoologické zahrady a za účasti škol z celého kraje.

Na web_skoly_male

sablony

Náhodný obrázek

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 133 

Motto: Spoluvytvářet svobodnou osobnost, schopnou přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí.

Polaroid

Nezapomeň popřát

Dnes má svátek: Oleg
Zítra má svátek: Matouš
Pozítří má svátek: Darina

Poznámka

Zde mohou být různá upozornění na nadcházející akce atp.